foto1
Współpraca
foto1
Kooperacja
foto1
Gospodarka nakierowana na dobro człowieka
foto1
Dobro Wspólne nadrzędnym celem gospodarki
foto1
Człowiek jest najważniejszy
Witamy w Stowarzyszeniu Gospodarki Dobra Wspólnego

Strefy Aktywnosci

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!

Kunena: Najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

images Cowid7 SKSCovid19 360W oparciu o reakcję społeczną i poparcie wielu środowisk i osób w kwestii koncepcji powołania Społecznej Komisji Śledczej do spraw Covid19 , postanowiłem „przelać na papier” koncept jaki zrodził się w głowach wielu osób i podsumować wiele dyskusji, wniosków, pomysłów wielu osób, które zaniepokojone są sytuacją na świecie, w szczególności wieloma niejednoznacznymi i nie logicznymi działaniami rządów krajów świata, postanowiły zainicjować działania, które mają wyjaśnić te wątpliwości. Szczególnie że działania te mają przeogromny wpływ na nasze życie a wydają się często pozbawione podstaw , lub opierają się na błędnej ocenie sytuacji.

Na wniosek wielu osób, poproszono mnie aby spisać do użytku publicznego plan działań mający za cel wyjaśnienie takich wątpliwości i w oparciu o naukowe i prawne zasady przeprowadzenie całego procesu wyjaśniającego wątpliwości jakie coraz liczniej wynikają z dochodzących nas wiadomości z kraju i ze świata.

Czytaj więcej...

coronavirus 5 komisjasledcza 3601Wraz z upływem czasu obiektywne spojrzenie na sytuację pandemiczną powoduje że zarówno podejście do procesów leczniczych, zapobiegawczych i nałożonych ograniczeń na nasze swobody obywatelskie, wydają się być nie związane z przedstawianym w mediach problemie z chorobą Covid-19. Budzi to niewątpliwie niepokój i zamęt w głowach społeczeństwa i podważa coraz bardziej zaufanie społeczeństwa zarówno do służby zdrowia jak i nauki jako takiej. A to przecież właśnie ona odpowiada za powstałe zagrożenie, nie skuteczne, a czasem jak się wydaje wręcz szkodliwe procedury medyczne. I to właśnie nauka i służba zdrowia powinna wykazać się tu maksymalnym profesjonalizmem i naukowym podejściem. A jak jest w rzeczywiści? Zamiast szukania rozwiązań, ograniczania strat, analizy danych z przypadków choroby, stosowania znanych z leczenia podobnych chorób leków i preparatów wzmacniających, z wypowiedzi przedstawicieli służby zdrowia wynika, że większości wypadków poza procedurami medycznymi nie stosuje się żadnych terapii.

Czytaj więcej...

pandemia czy rozsadek 420 2I co będzie z naszą gospodarką i ekonomią? Wygra operacja „koronawirus” czy rozum i zdrowy rozsądek? Jakie są plany globalistów związane z planem resetu gospodarczo ekonomicznego, kiedy uznają że można już skończyć z pandemią? Jak my powinniśmy się zachować w tej sytuacji? Jak się bronić?

Aspekty medyczne przedstawione zostały w części pierwszej, w tym opis jak radzić sobie w przypadku wystąpienia głównych komplikacji i powikłań grypowych występujących w tej odmianie grypy, oraz czego powinniśmy unikać aby nie zwiększać zagrożenia dla życia w wypadku ich wystąpienia. Występująca korelacja szczepień z występowaniem dużych ognisk zachorowań wykazuje bardzo dużą ostrożność przy stosowaniu w obecnych czasach jakich kolwiek szczepień. Osłabiają one bardzo system odpornościowy i jak wykazują statystyki zachorowań we Włoszech, pojawia się bardzo dużo powikłań. Podobna sytuacja była w Chinach - przed wybuchem pandemii miały miejsce bardzo duże projekty szczepień.

Czytaj więcej...

pandemia czy rozsadek 420 1Pojawił się oficjalnie w okolicach listopada w Wuhan, Chiny. Czy to twór pochodzący od zwierząt, jak brzmi oficjalna narracja? Jak wygląda śmiertelność i jak się przed nim bronić. Co może pomóc jak wystąpią komplikacje?

W części pierwszej wprowadzamy w aspekty zdrowotne. w drugiej - ważniejszej - aspekty ekonomiczno gospodarcze.

 

 

Aspekty medyczne

Operacja "koronawirus" rozwija się w najlepsze, i sądzę że w większości wszystkich kierunków działań - zgodnie z planem. Przedstawiam tu pewne aspekty zdrowotne i swoje obserwacje wynikające z analizy działania wirusa i znanych z prasy- w tym naukowej - sposóbów radzenia sobie z powikłaniami które uchodzą za śmiertelne. Charakterystycznye jest brak prowadzenia terapii leczących zarówno w Polskiej, ale inie tylko służbie zdrowia. W większości wypadków leczenie polega na kwarantannie i izolowaniu chorych oraz podłączaniu ro respiratorów, co samo w sobie ma bardzo negetywne skutki zdrowotne. 

Czytaj więcej...

images laboratorium 1Przed nami przeogromne wyzwania. Jesteśmy przed ogromną światową korektą systemu, w której wykorzystuje się stworzonego wirusa jako przykrywki do działań skierowanych przeciwko społeczności całej ziemi. To jest realizacja przygotowanych od dawna projektów. Podrzucony w Chinach wirus, później w Iranie - to nie przypadek. Oba te kraje mają wspólnych wrogów.

Sam wirus skutecznością w wersji podstawowej nie dorównuje niemal grypie ma jednak parę modyfikacji które robią go bardzo groźnym patogenem. .

W swoim kodzie DNA ma dołączone inne fragmenty wirusów, w tym też i HIV, pewnie aby nie zadziałał system auto immunologiczny. Ma też fragmenty innych, które dają mu opóźnioną inkubację, przez co może dłużej zarażać nie wykryty i nie zauważony. Kolejna cecha, to jego nieliniowa skuteczność w funkcji wieku ofiary.

Po prostu przypadkowa perfekcja, która działać ma tak wyjątkowo korzystnie dla systemów opieki społecznej, załatwia problem nadmiernej populacji tak często przedstawiany przez oficjeli z ONZ, czy też samego Billla Gatesa, notabene pośredni jak słyszałem właściciela patentu na tego wirusa,

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem